Rozwiązanie w zakrescie instalacji

Profesjonalne gniazdo przyłączeniowe do zestawu interaktywnego i multimedialnego

W celu estetycznego i funkcjonalnego zakończenia okablowania związanego z montażem tablicy interaktywnej lub projektora multimedialnego proponujemy montaż gniazda przyłączeniowego naściennego.
Umożliwia ono łatwe podłączenie komputera, a w czasie gdy nie korzystamy z zestawu daje możliwość odłączenia kabli ,co zapobiega plątaniu się ich po podłodze i uszkodzeniu.

Koszt gniazda wraz z montażem oraz kablami przyłączeniowymi komputer – gniazdo 280,00 zł brutto / komplet

Nowa! Tablica interaktywna SMART Board 480

Dzięki nowej tablicy interaktywnej SMART Board 480 każdy uczeń może odnieść korzyści wynikające z bezpośredniego interaktywnego nauczania. Ta łatwa w użyciu i wrażliwa na dotyk tablica interaktywna odznacza się jakością i dostępnością. Umożliwia nauczycielom i uczniom interakcję z materiałem lekcyjnym w naturalny sposób, przy pomocy palca lub pisaka.
Interaktywne uczenie się rozpoczyna się w tym miejscu.
Tablica interaktywna SMART Board 480 stanowi doskonałe wprowadzenie do cyfrowego nauczania. Oferuje naturalne funkcje dotykowe, dzięki którym uczniowie i nauczyciele szybko i łatwo opanują obsługę tablicy.